Wdrożenie CRM – W jaki sposób to się odbywa?

Poszukujesz sprawdzonego systemu CRM, który usprawni pracę twojego przedsiębiorstwa i pozwoli jeszcze lepiej dbać o swoich klientów? System GoNet CRM to rozwiązanie, które z pewnością spełni wszystkie twoje oczekiwania. Nasz firma zajmuje się kompleksowym wdrażaniem rozwiązań dopasowanych do potrzeb firm, które decydują się skorzystać z naszej oferty. 

Poniżej znajdziesz kolejne kroki, które podejmujemy w procesie wprowadzania produktu. Doskonale wiemy bowiem, że w przypadku systemów CRM ogromne znaczenie ma nie tylko ich funkcjonalność i możliwości, ale również pomoc w wdrożeniu oprogramowania oraz udzielenie klientom odpowiednich informacji dotyczących korzystania z systemu. Dlatego też współpraca z firmą przebiega kilkuetapowo. Gwarantuje to pełne zadowolenie naszych klientów.

Darmowe demo systemu CRM
Wypróbuj za darmo demo systemu CRM – GoNet

Analiza i określenie celu systemu

Dobry system CRM to taki, który w pełni spełnia potrzeby korzystającej z niego firmy. Musi więc być optymalnie dopasowany zarówno do branży, w której działa firma, potrzeb jej klientów oraz jej systemu działania. Dlatego też pierwszym krokiem naszej współpracy jest dokładna analiza przedwdrożeniowa, która pozwala nam w pełni poznać wszystkie twoje potrzeby.

Na czym polega analiza? Przede wszystkim jest to dokładne określenie celu systemu. Chcemy poznać twoje oczekiwania względem rozwiązań CRM. Liczy się dla nas nie tylko zdanie osób zarządzających, ale również pracowników, którzy będą na co dzień korzystać z systemu. Chętnie ustalamy również zakres finansowy, co pozwala nam dopasować rozwiązania do budżetu, jaki możesz na nie przeznaczyć.

Konfiguracja systemu i jego modułów

Abyś mógł w pełni wykorzystywać zalety systemu GoNet CRM, musi on zostać odpowiednio skonfigurowany. Na tym etapie prac zajmujemy się wprowadzeniem wszystkich niezbędnych danych dotyczących twojego przedsiębiorstwa. Pozwoli ci to wykonywać codzienną pracę bez konieczności samodzielnego uzupełniania informacji. Dane często importujemy np. z programów wewnętrznych.

Konfiguracja to również przydzielanie konkretnym użytkownikom uprawnień. Określamy więc, kto będzie korzystał z systemu GoNet CRM oraz jakich funkcji może potrzebować w wykonywaniu codziennych zadań. Dzięki konfiguracji uprawnień znacząco zwiększa się również bezpieczeństwo twojej firmy i jej danych. Jest to więc bardzo ważny etap, którego nie można pominąć.

Instalacja na urządzeniach firmy

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dobre oprogramowanie to jedno, a jego poprawna instalacja na wszystkich urządzeniach to zupełnie odrębna kwestia. Dlatego też w cenie naszego systemu otrzymujesz pomoc w wdrożeniu systemu w twojej firmie. W dogodnym dla ciebie terminie wykonamy wszystkie niezbędne instalacje. To spore ułatwienie i oszczędność czasu.

Niezależnie od tego, jaki rodzaj systemu wybierzesz oraz na ilu urządzeniach ma on zostać zainstalowany, pracownicy naszej firmy szybko i sprawnie poradzą sobie z tym zadaniem. Nie musisz martwić się o jakąkolwiek instalację. Pozytywne opinie klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że tego rodzaju pomoc to niezbędny krok w prawidłowym korzystaniu z systemu GoNet CRM.

Szkolenia z systemu

Decydując się na skorzystanie z naszych rozwiązań możesz być pewien, że nie pozostawimy cię samemu sobie. Zależy nam na tym, aby użytkownicy systemu GoNet CRM w pełni wykorzystywali jego funkcjonalność, dlatego też oferujemy pakiety szkoleń dla ciebie oraz osób zatrudnionych w twojej firmie. Nasi pracownicy krok po kroku pokazują jak wykorzystywać system, dzięki czemu możesz mieć pewność, że w pełni zrozumiesz jego działanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *