CRM dla deweloperów

Blok mieszkanie i deweloper

W branży nieruchomości prawidłowo prowadzony kontakt z klientem ma ogromne znaczenie. Rozmowy i negocjacje potrafią trwać przez dłuższy czas, co niejednokrotnie doprowadza do sytuacji, w których klient zostaje przejęty przez innego pracownika, który nie ma pojęcia o jego potrzebach. To błąd, który może doprowadzić do utraty zaufania klienta. Na szczęście, można go uniknąć. Rozwiązaniem jest dobry system CRM.

GoNet CRM jest takim właśnie narzędziem. Pomoże sprawnie zarządzać ci budową inwestycji, kontaktami z klientem oraz procedurą sprzedaży. Ułatwi negocjację, przepływ dokumentów oraz komunikację. O tym jak wiele korzyści daje nasz system przekonało się już ponad 150 zadowolonych klientów. Dołącz do tego grona i usprawnij działanie swojej firmy – z korzyścią dla siebie i swoich klientów.

Darmowe CRM

Zarządzanie relacjami – przetestuj za darmo nasz system!

Jako deweloper z pewnością wiesz, że zarządzanie relacjami z klientem jest jednym z kluczowych elementów efektywnego prowadzenia działalności.  System GoNet CRM może ci w tym pomóc. Aby cię o tym przekonać, dajemy możliwość przetestowania go bez żadnych opłat oraz zobowiązań. Wystarczy, że pobierzesz demo systemu z naszej strony internetowej.

To najprostszy, a jednocześnie najskuteczniejszy sposób na to, by poznać system, jego wygląd oraz funkcjonalność. Przekonaj się jakie możliwości daje i sprawdź w jaki sposób mogą one zostać wykorzystane w twojej firmie. Możliwość sprawdzenia działania systemu z pewnością ułatwi ci podjęcie decyzji. Chętnie odpowiemy również na wszystkie twoje pytania po okresie testowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *