Jak wygląda system CRM?

Zastanawiasz się nad wdrożeniem systemu GoNet CRM? Z całą pewnością jesteś więc ciekawy jak wygląda on w praktyce. Nie da się bowiem ukryć, że wygląd systemu CRM ma ogromne znaczenie dla użytkowników i wpływa na funkcjonalność programu oraz łatwość i przyjemność z jego korzystania. Sprawdźmy więc jak wygląda CRM, który oferujemy naszym klientom.

W tworzeniu GoNet CRM bardzo ważne było dla nas zachowania zasad user experience. Zależało nam na tym, by system był przejrzysty, a wszystkie niezbędne funkcje znajdowały się pod ręką. Udało nam się to między innymi dzięki zakładkom umieszczonym z lewej strony okna – dzięki temu przełączanie pomiędzy potrzebnymi nam funkcjami jest szybkie i proste.

Wygląd wersji na Androida
Wersja mobilna – Android

W zakładkach znajdziesz listę kontrahentów, korespondencję z klientami, wiadomości przesyłane wewnątrz firmy oraz zadania do wykonania i projekty.  To tylko niektóre z funkcji, do których masz dostęp. W głównym oknie znajdziesz szczegółowy terminarz, który umożliwia między innymi sporządzanie notatek oraz planowanie kolejnych zadań. Dzięki temu każdy dzień pracy można w pełni wykorzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *