Dlaczego warto skorzystać z systemu CRM GoNet?

oprogramowanie CRM

W dzisiejszych czasach wszystkie firmy generują ogromne ilości danych. Niestety, nie wszystkie z nich są właściwie wykorzystywane – a drzemie w nich ogromny potencjał.

Odpowiednie zarządzanie danymi umożliwia bowiem poprawę relacji z klientami, zwiększenie efektywności działań sprzedażowych i marketingowych, a także poprawę wydajności organizacji w ogóle. Trudno jednak osiągnąć taki efekt bez odpowiednich narzędzi – w tym wypadku chodzi o system CRM.

Bez wątpienia na rynku istnieje wiele tego typu rozwiązań. Przekonaj się, dlaczego warto postawić właśnie na CRM od GoNet.

Czym jest CRM?

CRM to skrót od Customer Relationship Management. Systemy CRM pomagają więc zarządzać relacjami z klientami i uporządkować wszystkie dotyczące ich dane.

Sprawia to, że pracownicy zyskują do nich wygodny i natychmiastowy dostęp. Przekłada się to na większą efektywność procesów związanych z pozyskaniem i utrzymaniem klientów, a więc wzrost zysków Twojej firmy.

Warto jednak wiedzieć, że współczesne systemy CRM nie ograniczają się wyłącznie do funkcji związanych ze sprzedażą. Oferują one znacznie więcej możliwości, między innymi w zakresie zarządzania zespołem i wspomaganiem efektywności firmy.

Jak działa GoNet CRM?

GoNet CRM to polski system CRM, który funkcjonuje na rynku już od 2002 roku. Jest to rozwiązanie kierowane przede wszystkim dla małych i średnich przedsiębiorstw.

System jest wyposażony w bezterminową licencję i daje wiele możliwości w zakresie personalizacji, dzięki czemu z łatwością dostosujesz go do specyfiki swojej firmy. To Ty decydujesz, które funkcje są Ci potrzebne i konfigurujesz oprogramowanie według swoich potrzeb. We wszystkim mogą pomóc Ci nasi konsultanci. Jeżeli zechcesz, zajmą się oni zarówno konfiguracją i instalacją systemu, jak i przeszkoleniem z jego używania.

Najważniejsze są jednak funkcje naszego programu. Poznaj te najważniejsze, dostępne w podstawowej wersji systemu:

 • baza wiedzy o klientach i możliwość zarządzania informacjami o kontrahentach,
 • gromadzenie danych historycznych na temat klientów,
 • elektroniczny obieg dokumentów,
 • zarządzanie zadaniami,
 • obsługa poczty elektronicznej,
 • generowanie raportów.

Jak wspomnieliśmy, GoNet CRM stwarza wiele możliwości w zakresie personalizacji. Możesz skorzystać również z funkcji dodatkowych, czyli:

 • kontroli realizacji planów i zarządzania prowizjami,
 • ofertowania i obsługi zamówień,
 • zarządzanie projektami,
 • zarządzania zasobami,
 • zarządzania towarami,
 • pracy zdalnej.

Zalety systemu GoNet CRM

Klienci decydują się na inwestycję w system CRM z podobnych powodów. Zwykle zależy im na usprawnieniu obsługi klienta, zwiększeniu sprzedaży lub po prostu uporządkowaniu danych i zapewnieniu lepszego przepływu informacji w firmie. W tym wszystkim pomoże Ci GoNet CRM.

To, co wyróżnia nasze rozwiązanie na rynku, to:

 • Łatwa instalacja i konfiguracja, którą możesz przeprowadzić samodzielnie lub z naszą pomocą.
 • Intuicyjny interfejs, dzięki któremu pracownicy szybko odnajdą się w systemie i bez problemów będą go obsługiwać.
 • Możliwość pracy zdalnej – dzięki specjalnemu modułowi możesz korzystać z naszego systemu CRM nawet także, gdy jesteś poza biurem.
 • Możliwość integracji z innymi systemami (np. F++, F++ C/S, CDN Optima, Symfonia Premium, Symfonia Forte, Subiekt 5 EURO, Subiekt GT, WFMag, Comarch XL, Enova, Raks)
 • Błyskawiczne i skuteczne wsparcie – będziesz mieć bezpośredni kontakt z osobami, które tworzą oprogramowanie.

Możliwość przetestowania wersji demo

To bardzo ważne, aby wybrać system CRM, który w maksymalnym stopniu będzie odpowiadał na potrzeby Twojej firmy. Opisy poszczególnych narzędzi nie dadzą Ci jednak takiej pewności – zyskasz ją dopiero dzięki opcji przetestowania danego rozwiązania. To pozwoli Ci podjąć decyzję na podstawie własnych doświadczeń, a nie opinii innych czy namów handlowców.

GoNet CRM udostępnia Ci taką możliwość. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz i będziesz móc testować system bez ograniczeń – przez 3 tygodnie, korzystając z własnych danych. Konsultanci będą do Twojej dyspozycji – w razie potrzeby zaimportują dane i pomogą Ci skonfigurować oprogramowanie.

Masz jakieś pytania? Zachęcamy do kontaktu! Możemy przeprowadzić dla Ciebie prezentację naszego systemu, która rozwieje Twoje ewentualne wątpliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *